برترین شرکت آروماتیک ایران با معیار سرآمدی

پيام نوروزي مدير محترم عامل

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

   " يا من ارجوه لكل خير و آمن سخطه عند كل شر"

 

بار دیگر در امتداد سنتی دیرین به انتظار نوروز نشسته‌ایم....…. نوروزي كه براي ما ايرانيان نه تنها نشانه‌ای پر فروغ از هویت ملی و تاریخی بلکه ترسیم‌ کننده چشم‌انداز روشن مسیری است که باید پیموده شود تا ايران و ايراني جاودانه و استوار باقی بماند....

همكاران محترم

سال جاري را در شرایطی به پایان می‌رسانیم که در سایه الطاف خداوند متعال و تلاش و همدلي شما همكاران متعهد و متخــصص و با مدیریت مشـاركتي بر مبنای کرامت انســانی سعي نموديم درمسـیرتعالی و بهبود مستمرگام برداريم. كسب افتخارات و دستاوردها  در ادارات، بخش ها و پروژه هاي  مختلف از جمله درتعميرات اسـاسي بازسازي واحد 800، پيشرفت پروژه ي شيرين سازي، تلاش ها و برداشـتن گام هاي مـوثردر بحث مديريت بحران و آمادگي براي مواجهه با شرايط اضطراري، كســب تنديس برنزين جايزه ملي انرژي، تنديس مديريت جهاني انرژي ،تمديد گواهينامه هاي مختلف استاندارد، قرار گرفتن در رديف صد شركت برتر ايران و در آخرین مورد از موفقیت های شما همکاران "کســب تندیس بلورین هشتمین دوره ي جايزه تعالي صنعت پتروشیمی" گوشه اي از همت و تلاش قابل تقدير و ستايش شما عزيزان است.

ليكن يقينا این پایان راه نیست و همچنان راهي دشوارتر که مقصد آن کسب قله های رفیع سرآمدی شرکت پتروشیمی بوعلي سينا در گستره اي وسيعتر است در انتظار ما مي باشد و اميدوارم در سال 1397 نيز با خردورزي، تفكر سيستمي و تلاشي مضاعف با بهره برداري از نقاط قوت سازمان بتوانيم فرصتهاي بهبود ديده شده را ارتقاء داده و شاهد رشد و شكوفايي و موفقيت هاي بيشتري باشيم.

اینک در آستانه سال جدید فرصــت را مغتنم شمرده و ضمن قدردانی از تلاش‌های شما عزیزان و خانواده ي محترمتان كه در كنار شما در تحقق چشــم انداز و آرمان شركت ســهيم بوده اند، سال نو خورشیدی و فرا رسيدن ماه مبارك رجب را به حضــور تك تك اعضاي خانواده شــركت پتروشيمي بوعلي سينا شادباش می‌گویم.

بیاییم در لحظات معنوی تحویل سال 1397و در آستانه ي ورود به ماه پر خير و بركت رجب با ذکر دعای «یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال» از پیشگاه آن جمیل لطیف بخواهیم، سال جدید را سال خدمتگزاری بیش از پیش برای ایران سرافرازمان قرار داده و دگرگونی حالمان را در جهت رشد و تعالی فراهم سازد.

مهدي قاروني

مدير عامل و نائب ريس هيات مديره


طراحی سایت و سئو توسط کاسپید
بازدیدکنندگان امروز : 920 نفر بازدید کنندگان کل: 1006016 نفر